
Прочная мужская сумка из полиэстера Wallaby 2612 TS
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2612-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцна чоловіча сумка з поліестеру Wallaby 2612 Містка та стильна, ця сумка підійде як для невимушеного вуличного стилю, так і для більш серйозного зовнішнього вигляду. Якість, надійність та довговічність. Опис товару: Чоловіча сумка. Регульована ручка носіння через плече. Додаткова гумова ручка для носіння у руці. Одне велике відділення на замку. Одна невелика додаткова кишеня на лицьовій стороні. Характеристики: Матеріал: поліестер 600 Ден. Колір чорний. Розмір ШхВхГ(см): 32x24x15. Вага(кг): 0.24. Об'єм: 10,6 л. Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловіча |
| Тип сумки (1) | Напружна/ Робоча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴







