
Тканинний сумкою портфель Wallaby 2653 хакі TS
737 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2653 khaki-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинний сумкою портфель із нейлону Wallaby 2653 Khaki, хакі
Міцний і зручний чоловічий портфель від торгової марки Валлабі без сумніву слугуватиме Вам довгий час. Маючи невеликі розміри, такий портфель і відповідно всі необхідні речі в ньому завжди будуть у Вас під рукою.
Опис товару:
Портфель виготовлений із міцного зносостійкого нейлону та водовідштовхувальним просоченням із внутрішнього боку.
Регульований ремінь для ношения на плече.
Додаткова пластикова ручка для носіння в руці.
Два великі відділення на замку.
Три невеликі додаткові кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: хакі.
Розмір ШхВхГ (см): 35x26x14.
Вес(кг): 0.60.
Об'єм: 11,72 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Поліестер |
| Підкладка | Так |
| Стиль | Casual |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (1) | 350 |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Пол1 | Чоловіча |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737 ₴






