Топ продаж

Чоловічий тканинний портфель Wallaby 2513 чорний TS
1 025 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2513 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий тканинний портфель із нейлону Wallaby 2513 чорний
Представляємо до Вашої уваги чудовий варіант для поїздок і переміщень містом. Торгова марка Валлабі, Україна під час виготовлення цієї сумкистаралася втілити всі вимоги сильної статі світу цього. В портфель легко поміститься судок із обідом, документи (водьські права, паспорт тощо), ключі, мобільний телефон, портмоне, додаткові речі, які мають бути завжди під рукою.
Опис сумки:
Виріб виготовлений з міцного зносостійкого нейлону, стійкого від блякнення.
Пластикова ручка для носіння в руці.
Знімний регульований наплічний ремінь.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Відділення менше на змійці уздовж задньої стінки портфеля.
Три додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
На дні сумки розташовані пластикові ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 36x27,5x14,5.
Формат А4 поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 275 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
| Тип | Портфель |
| Довжина | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025 ₴





