Топ продаж

Мужская сумка Wallaby 2620 черный TS
340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2620-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка чоловіча сумка з поліестеру Wallaby 2620 чорний Представляємо Вашій увазі новинку від ТМ Wallaby якісну та надійну сумку. Стильне рішення щодня. Поспішайте придбати її в нашому інтернет-магазині. Опис товару: Чоловіча сумка. Регульований плечовий ремінь для комфортного носіння. Довгі тканинні ручки. Одне велике відділення на замку. Дві невеликі додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні. Характеристики: Матеріал: поліестер 600 Ден. Колір чорний. Розмір ШхВхГ(см): 32x24x10. Об'єм: 8 л. Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловіча |
| Тип сумки (1) | Напружна/ Робоча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴





