Папка ділова зі штучної шкіри, формат А4 JPB Польща AK-03N
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Відділ для паперів А4.
Прозора кишеня для посвідчення або бейджа.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Дві додаткові кишені, одна з яких на блискавці.
Характеристики:
Артикул: AK-03N.
Розміри: 37,5х26,5х4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
| Высота | 375 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підлога | Чоловічий |
| Ручки | Немає |
| Тип | Тека документів |
| Тип застібки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за методом збирання (1) | Гладка |
| Висота (1) | 375 |
| Глибина (1) | 40 |
| Дропшиппінг | Да |
| Пол (1) | Чоловіча |
| Тип (1) | Тека документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 265 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴





