
Папка формату А5 JPB Польща AK-22 brown зі шкірозамінника TS
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: AK-22 brown-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка формату А5 зі шкірозамінника, калькулятор, сегреатор, JPB Польща AK-22 коричнева
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів.
2 тримачі для ручок.
Відділ для паперів.
Сегрегатор для файликів.
Калькулятор.
Кишеня на блискавці.
Характеристики:
Артикул: AK-22.
Розміри: 30х21х3 см.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Формат документів А4 не поміщається!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
| Высота | 300 см |
| Глибина | 30 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підлога | Чоловічий |
| Ручки | Немає |
| Тип | Тека документів |
| Тип застібки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за методом збирання (1) | Гладка |
| Висота (1) | 300 |
| Глибина (1) | 30 |
| Дропшиппінг | Да |
| Пол (1) | Чоловіча |
| Тип (1) | Тека документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴




