Сумка на плече з текстилю Loren 1964B 9057 різнобарвна
Представляємо Вам компактну молодіжну сумку на плече. Виріб виготовлений із поліестеру — сучасного матеріалу, який стійкий до різних неприємностей: зношування, блякнення. Сумка має місткий простір і регульований плечовий ремінь. Модель зручна, практична, тому обов'язково потішить своїм дизайном і якістю вироблення.
Опис:
Поверхня сумки прикрашає оригінальний візерунок.
Сумка з поліестеру з клапаном на липучці.
Під клапаном розміщено одне основне відділення на блискавці й одна відкрита кишеня.
Усередині основного відділення є невелика кишеня на блискавці.
Плечовий регульований ремінь.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний.
Розмір см (ШхВхГ): 18х22х5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 22 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 мм |
| Розмір | Малий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | Loren |
| Пол1 | Унісекс |
| Основні атрибути | |
| Підлога | Унісекс |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



