
Сумка дорожня невеликого розміру 21 л Валабі 2550 чорна TS
920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2550 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка дорожня 21 л Wallaby, Україна 2550 black
Стильна та комфортна дорожня сумка з дуже міцною конструкцією для прихильників подорожувати від торгової марки Wallaby.
Опис товару:
Дорожня сумка невеликих розмірів виготовлена в класичному стилі.
Один відділ на замку. Усередині дві відкриті кишеньки.
Регульована ручка для носіння через плече.
Дві ручки заввишки 27 см.
З лицьового боку маленька кишенька на блискавці для підручних речей.
Ушите тверде дно. Чотири пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: меланж, тканина підкладкова.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 46x27x17
Об'єм: 22л.
Вес(кг): 0.60 кг.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 21 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 32 см см |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Товщина | 33 см мм |
| Ширина | 58 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴









