Топ продаж

Сумка дорожная из полиэстера Wallaby 2691 TS
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2691-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика дорожня сумка з поліестеру Wallaby 2691 Дорожня сумка ― дуже практична, забезпечена зручними міцними ручками та регульованим плечовим ременем. Усередині сумка є великим відділенням. На лицьовій стороні є дві кишені-органайзер для дрібних речей та документів. Дві додаткові бічні кишені. Опис сумки: Господарська сумка. Матеріал: поліестер. Регульована ручка носіння через плече. Один великий відділ на замку. Дві кишені на лицьовій стороні. Дві кишені на бокових сторонах. Характеристики: Матеріал: поліестер 600 Ден. Розміри см (ШхВхГ): 42x28x19,5 Об'єм, л: 21,00. Колір чорний. ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 21 л |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴






