Тактичний, армійський підсумок для двох гранат Ukr Military піксель ВСУ S1645247
Опис виробу:
Підсумок виготовлений із дуже міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
Два автономні відділення для двох гранат закриваються клапанами на фастексах.
На зворотному боці розташовані три петлі на механічних кнопках для можливості підвішування системою Molle.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розмір ШхВхГ: 11х10х6.5 см.
Вага: 80 г.
Колір: піксель СУ.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.08 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 10 см |
| Висота (1) | 10 |
| Довжина | 6.5 мм |
| Довжина (1) | 6.5 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Ширина | 11 см |
| Ширина (1) | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴








