
Тактичний підсумок рації Ukr Military хакі Нацгвардія TS
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645250-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний підсумок рації Ukr Military Національна Гвардія України хакі (оліва) S1645250
Опис виробу:
Підсумок виготовлений із дуже міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
Одне відділення для турнікету закривається клапаном на липучці, є додаткова еластична стяжка для надійної фіксації.
На зворотному боці розташовані дві петлі на механічних кнопках для можливості підвішування системою Molle.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розмір ШхВхГ: 6,5х14х4.5 см.
Вага: 50 г.
Колір: хакі (оліва).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.05 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 14 см |
| Висота (1) | 14 |
| Довжина | 4.5 мм |
| Довжина (1) | 4.5 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
| Забарвлення | Виберіть значення |
| Ширина | 6.5 см |
| Ширина (1) | 6.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴









