Чоловічий клатч барсетка Baellery
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
Довжина: 20,7 см;
Ширина: 12 см;
Товщина: 4 см;
Закривається на блискавку та кнопку;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 120 мм |
| Длина | 207 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴







