а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Вага | 300 г |
| Підлога | Жіночий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Товщина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-рожевий |
| Вікова група | Універсальний |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴










