
Чоловічий класичний гаманець портмоне натуральна шкіра чорний коричневий гаманець для чоловіків з шкіри Коричневий TS
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 708К-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



