-18%

Жіночий мінірюкзак рептилія чорний
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1002-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий мінірюкзак рептилія чорний
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна еко кожа;
Сумка-рюкзак (2 в 1- трансформер);
Висота: 24 см;
Ширина: 21 см;
Глибина: 13 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 400 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








