Чоловічий портфель сумка для документів
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Висота ручок: 15 см;
Довжина: 38 см;
Товщина: 8 см;
Висота: 29 см;
Дивіться також й інші наші моделі:
Повний асортимент тут
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 380 мм |
| Тип | Портфель |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Светло-коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴









