-9%

Чоловіча ділова сумка ( 21667 ) TS
1 600 ₴
1 449 ₴
- Готово к отправке
- Код: 417-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловіча ділова сумка
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Плечовий ремінь у комплекті;
Довжина: 36 см;
Товщина: 10 см;
Висота: 23 см;
Дивіться також й інші наші моделі:
Повний асортимент тут
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 230 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 360 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Мужской |
| Тип | Портфель |
| Вес | 960 г |
| Глубина | 100 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 449 ₴



