Чоловіча ділова сумка
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Плечовий ремінь у комплекті;
Довжина: 36 см;
Товщина: 10 см;
Висота: 23 см;
Дивіться також й інші наші моделі:
Повний асортимент тут
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 230 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 360 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Мужской |
| Тип | Портфель |
| Вес | 960 г |
| Глубина | 100 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴










