-10%

Механічний чоловічий наручний годинник Forsining армійський військовий сталевий ( 22520 ) TS
1 400 ₴
1 259 ₴
- Готово к отправке
- Код: 534-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Механічний чоловічий годинник Forsining
Характеристики:
Оригінальний годинник Forsining;
Механізм: механічний;
Ремінець: полімерний;
Діаметр циферблата: 4,5 см;
Ширина ремінця: 2,4 см;
Загальна довжина: 25 см;
ЦЕНА УКАЗАНА БЕЗ УЧЕТА ПОДАРОЧНОЙ КОРОБКИ. Якщо Вам потрібна коробочка, будь ласка, повідомте про це менеджеру під час оформлення замовлення.
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (підробніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Страна производитель | Китай |
| Браслет/Ремешок | Полимерный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Источник питания | Пружинный механизм |
| Пол | Мужской |
| Противоударные | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Форма | Круглая |
| Формат времени | 12 часов |
| Хронометр | Нет |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Цвет циферблата | Черный |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 120 г |
| Диаметр | 46 мм |
| Длина | 46 мм |
| Общая длина | 250 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина ремешка | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Универсальный |
| Материал | Металл |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет корпуса | Серебро |
Информация для заказа
- Цена: 1 259 ₴






