-13%

Якісний чоловічий діловий портфель для документів чорний коричневий, чоловіча сумка А4 екошкіра Коричневий ( 25757 ) TS
1 600 ₴
1 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: 234-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісний чоловічий діловий портфель для документів чорний коричневий, чоловіча сумка А4 екошкіра Gatoer, класичний портфель для роботи
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 39 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см;
Фурнітура металева.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпошта. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 900 г |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴






