-15%

Чоловічий портфель для документів А4 діловий. Чоловіча сумка для документів формат А4 офісна Чорний ( 26072 ) TS
1 500 ₴
1 279 ₴
- Готово к отправке
- Код: 730Ч-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловічий портфель для документів А4 діловий. Чоловіча сумка для документів формат А4 офісна
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Висота ручок: 15 см;
Довжина: 38 см;
Товщина: 5,5 см;
Висота: 29 см;
Повний асортимент тут
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 380 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 279 ₴





