
Дитячий мінірюкзачок блискучий Попіт,маленький рюкзачок Pop It для дітей Блакитний TS
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1120Г-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий міні рюкзак блискучий Поп іт, маленький рюкзачок Pop It для дітей
Характеристики:
Голограмні вставки + передня стінка повнофункціональний попит;
Ширина: 20 см;
Висота: 27 см;
Глибина: 9 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 9 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

