Міський рюкзак мілітарі 22L Pasarora Sportbag бежевий з коричневим пікселем S9010207-5
Опис товару:
Три основні відділення на блискавці.
У найбільшому відділенні розташований відділ для ноутбука або документів формату А4.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Потайна кишеня на блискавці на спинці рюкзака.
Дві сітчасті бічні кишені.
На лицьовій стороні рюкзака розташовані петлі для фіксації додаткової амуніції.
Регульовані плечові лямки з м'якою набиттям.
Спинка рюкзак додатково ущільнена.
Тканинна ручка-петля для підвішування рюкзака або носіння в руці.
Світловідбивні елементи на лицьовій стороні рюкзака.
На лицьовій стороні рюкзака в нижній частині розташовані тканинні петлі для фіксації додаткових аксесуарів.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: Ш 32 x В 45 x Г 17 см.
Об'єм: 22 літра.
Вага: 555 г.
Країна-виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 32 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 555 |
| Вікова група (1) | Дорослий |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 3 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип рюкзака | Міські 462 рік. |
| Узори і принти (1) | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴










