-20%

Сумка портфель для документів чоловічий ( 20771 ) TS
1 800 ₴
1 449 ₴
- Готово к отправке
- Код: 395-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка портфель для документів чоловічий
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Колір: чорний;
Довжина: 40 см;
Товщина: 12 см;
Висота: 30 см;
Дивіться також й інші наші моделі:
Повний асортимент тут
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1000 г |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 400 мм |
| Тип | Портфель |
| Материал | Натуральная кожа |
Информация для заказа
- Цена: 1 449 ₴








