-20%

Модна жіноча сумка Темно-рожевий ( 22324 ) TS
1 250 ₴
999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 360-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча сумка з вишивкою
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму;
Довжина: 27 см;
Ширина: 14 см;
Висота: 20 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 27 мм |
| Длина ручек | 13 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темно-розовый |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴
