
Невелика підсідельна велосипедна сумка, велосумка Crivit чорна TS
199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100360662003-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика підсідельна велосипедна сумка, велосумка Crivit чорна
Опис товару:
Компактна сумка, у яку помістяться необхідні речі під час подорожі на велосипеді.
Сумка закривається на блискавці.
Усередині сумки розташована відкрита кишеня та карабін для ключів.
Міцні, добре оброблені шви роблять його надзвичайно стійким до розривів.
Закривається на блискавку, завдяки якій як вставка, так і витягання предметів відбувається дуже швидко.
Завдяки регульованим тримачам для велосипедів сумка підходить для більшості типів велосипедів. Ви можете міцно та надійно застебнути сумку всього кількома рухами рук.
Ремінь із пряжкою для кріплення до підсідельного штиру та ремінь на липучці для кріплення до перекладини сидіння.
Характеристика:
Цвет: чорний.
Розміри: 16x8x10 см
Вага: 65 г.
Матеріал: полиэстер.
Кріплення: ремінець на липучці.
Призначення: встановлюється під сідло.
Виробник: Crivit.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 16 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 1 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴







