Жіноча міні сумочка на плече-екошкіра, модна сумка для дівчат
Характеристики:
Матеріал: екошкіра (м'яка);
Довжина: 24 см;
Ширина за основою: 12 см;
Висота: 21 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 210 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Экокожа |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴







