Жіноча сумка листоночка для ноутбука 15.6 дюйма Corrida салатова
Опис товару:
Corrida MT2110 — це 15,6-дюймова сумка для ноутбука, що поєднує в собі функціональність, довговічність і стиль. Додатковий вхід на блискавці в відділення для ноутбука забезпечує виключно швидкий доступ до ноутбука. Сконструйований у такий спосіб комп'ютерний відсік забезпечує максимальну безпеку, а м'яке обшиття бічних стінок захищає від ударів і подряпин.
Крім того, Corrida обладнана спеціальною липучкою, що дає змогу повісити валізу на висувну ручку. Ця властивість у поєднанні з легкою конструкцією забезпечує комфорт під час носіння та робить MT2110 ідеальним пристроєм для подорожей.
Матеріал, з якого виготовлена Corrida , не тільки міцний, але й стійкий до різних погодних умов, завдяки чому сумка ідеально підійде для повсякденного використання та слугуватиме довго.
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на двох липучках. Усередині розташоване відділення для ноутбука 15,6 дюйма з ремінцем на липучці для надійної фіксації пристрою.
Незнімний ремінь через плече регулюється липучкою.
Характеристики:
Матеріал: нейлон 1068D.
Для комп'ютерів із максимальними розмірами до 380x255x40 мм.
Розміри: 400x290x90 мм
Вага: 490 г.
Виробник: Corrida, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corrado |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 290 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 400 мм |
| Вага | 490 г |
| Глибина | 90 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Підлога | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 490 |
| Глибина (1) | 90 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Діагональ ноутбука (1) | 15,6" |
| Крепление на тележку | Да |
| Пол (1) | Жіночий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



