а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 235 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 205 см |
| Тип призначення | Жіноча сумка-слінг на плече, Бананка міні сумочка для дівчини |
| Ширина | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴










