Жіноча сумка слінг на плече, Бананка міні сумочка для дівчини
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична.
Характеристики
Матеріал: Еко Шкіра;
Довжина: 23,5 см;
Ширина основи: 6,5 см;
Висота: 20,5 см;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 205 мм |
| Длина | 235 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Нестандартная |
| Ширина | 65 мм |
| Цвет | Мятный |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴




