
Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний | Якісна чоловіча офісна сумка формат А4 ( 29949 ) TS
2 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1324Д-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний | Якісна чоловіча офісна сумка формат А4
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (Воловья шкіра);
Плечовий ремінь в комплекті;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 30 см;
Довжина: 38 см;
Глибина: 8 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається і не тріскається на морозі);
Воловья шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, це реальні фото зроблені нами особисто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1100 г |
| Вид кожи | Бычина |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портфель |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Качественная мужская офисная сумка формат А4|Кожаный мужской деловой портфель для документов планшета черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 900 ₴









