
Місткий молодіжний рюкзак на три відділення 18L V Sport TS
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: z2-017-6-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Місткий молодіжний рюкзак 18L V Sport зелений
Ідеально підходить як міський, шкільний рюкзак.
Опис товару:
Рюкзак має два великі відділення, одне менше спереду та вертикальну кишеню спереду.
Изделие має ущільнені піною плечові лямки та сітчасте покриття, що гарантують комфортне перенесення на плечах.
Задня частина рюкзака також ущільнена піною.
З боків рюкзака є кишеньки для напоїв або інших дрібниць.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: Ш 29 x В 43 x Г 15 см.
Об'єм: 18 літрів.
Вага: 395 г.
Колір: зелений із жовтими та синім вставками
Країна-виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 395 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Зелений |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група (1) | Дорослий |
| Кількість відділень | 2 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип рюкзака | Міські |
| Узори і принти (1) | Абстракція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴





