
Сумка для ноутбука 15,6" з металевими ручками Winner Winmax сіра TS
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB-010 grey-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука 15,6" з металевими ручками Winner Winmax сіра
Великі та місткі відділення забезпечують окреме місце для ноутбука, iPad, файлів формату А4, гаманця, одягу, зарядного пристрою та інших аксесуарів. Колекція бренда Winner вирізняються зручністю та комфортом використання.
Опис товару:
Виготовлена з міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне основне відділення закривається на блискавку.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
Кишеня на липучці на тильній стороні сумки.
Дві зручні металеві ручки.
Незнімний ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: сірий.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Зовнішні розміри (ШхВхГ) см: 40 х 32 х 10 см.
Вага: 650 г.
Виробник: Winmax, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINMAX |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴




