Містка жіноча ділова сумка, портфель із натуральної шкіри Sheff чорний
Особливість моделі:
Сумка-портфель виготовлена з якісної натуральної шкіри.
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині сумки розташована велика кишеня на блискавці, відкрита кишеня, три петлі для ручок, чотири кишеньки для візиток, знімна брелок для ключів.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Знімний ремінь через плече.
Характеристики:
Виробник: Sheff.
Артикул: S5103.10.
Матеріал: натуральна теляча шкіра.
Колір: чорний.
Розміри (довжина, висота, ширина): 37х28х10 (см).
Вага: 800 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sheff |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 28 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 37 мм |
| Вага | 800 г |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 800 |
| Глибина (1) | 10 |
| Дропшиппінг | Да |
| Пол (1) | Жіночий |
| Тип (1) | Портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴










