
Модна міська сумка для чоловіків жінок,повсякденна сумка для міста,спортивна сумка для залу TS
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1342К-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модна міська сумка для чоловіків жінок, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу
Характеристики:
Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості;
Довжина: 42 см;
Ширина основи: 20 см;
Висота: 28 см;
Ручка для кріплення на валізу;
Плечовий ремінь в комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 280 см |
| Ширина | 200 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип застібки | Блискавка |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри | Еко-шкіра |
| Візерунки і принти | Клітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴









