
Дорожня велика сумка 90L Wallaby, Україна піксель ВСУ TS
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3081 pixel-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня сумка великого розміру 90L Wallaby, Україна 3081 піксель
Містка дорожня сумка з дуже міцною конструкцією для прихильників подорожувати від торгової марки Wallaby.
Опис товару:
Дорожня сумка великого розміру виготовлена в класичному стилі.
Матеріал поліестер із вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки на всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 3081.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри в см (ДхШхВ): 70х40х34 см. Обсяг: 90 л.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: піксель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 90 л |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Розміри | |
| Глибина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴




