
Легкий складаний рюкзак 13L Utendors синій TS
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: UT2FBP20NG11-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий складаний рюкзак 13L Utendors синій з жовтогарячим і блакитним
Компактний складаний рюкзак стане незамінним супутником у подорожах і поїздках.
Опис товару:
Рюкзак виготовлений у сучасному молодіжному стилі.
Рюкзак складається в маленьку сумочку, яка утворюється вивертанням внутрішнього кишені навиворіт.
Основне відділення закривається на блискавці.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Еластична стяжка на лицьовій стороні рюкзака для фіксації додаткових аксесуарів.
Регульовані лямки рюкзака із сітчастими вставками.
Характеристика:
Матеріал: полиэстер.
Розміри: 44,5 х 29 х 13,5 см (В х Ш х Г).
Розмір у складеному вигляді: 21х19х5 см.
Об'єм: 13 л.
Вага: около 260 г.
Максимальна вантажність: 5 кг.
Колір: синій із жовтогарячим і блакитним.
Виробник: Utendors, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Utena |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 260 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44.5 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 13 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип парасольки | Складной |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴








