
Твердий футляр для окулярів Mikado чорний Sava Family TS
199 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645418-SF
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердий футляр, чохол для окулярів Mikado чорний
Жорсткий захисний чохол Micado для різних типів окулярів. Обладнаний застібкою-блискавкою, карабіном для підвішування, виготовлений зі стійкого до пошкоджень матеріалу, що забезпечує безпечне транспортування тендітних окулярів.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, пластик.
Тип застежки: молния.
Закривається на блискавку.
Розмір: 17х7,5х6 см.
Вага: 60 г.
Колір: чорний.
Виробник: Mikado, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeppelin |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Тканина |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Спосіб закривання | Блискавка |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Тип | Горизонтальний |
| Форма | Сумочка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

