
Сумка рибальська, для рибальських снастей 20L Hokkaido хакі TS
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: W13059 khaki-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка рибальська, для рибальських снастей 20L Hokkaido хакі
Опис товару:
Виріб виготовлений із міцного прогумованого поліестеру.
Сумка має регульований ремінь через плече.
Закривається клапаном на двох фастексах.
Просторе основне відділення.
На передній стінці під клапаном розташована додаткова відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Вставка зі штучної шкіри на дні сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: хакі.
Розміри: 43 х 34 х 14 см.
Об'єм: 20 літрів.
Виробник: Hokkaido, Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hokkaido |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Глибина | 10 см |
| Призначення рюкзака | Полювання/Риболовля |
| Обсяг | 10 мл |
| Підлога | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


