-13%

Великий жіночий рюкзак сірий клітинка
1 600 ₴
1 385 ₴
- В наявності
- Код: 1283Ж
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий жіночий рюкзак сірий клітинка
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Висота: 37 см;
Ширина на основі: 32 см;
Глибина на основі: 15 см;
Якісна металічна фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 17 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 мм |
| Підлога | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Вага | 900 г |
| Тип | Міський |
| Глибина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий жіночий рюкзак у стилі Луї Вітон сірий картатий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴








