Бьюті кейс дорожній, дорожня косметичка з ABS пластику 12L GD Polo бежевий
Бьюті кейс GD Polo - це оригінальна скринька для косметички та аксесуарів особистої гігієни із міцного пластику. Легкий і дуже практичний аксесуар із стильним дизайном, створений для найвибагливіших клієнтів.
Опис товару:
Кейс має рифлену поверхню, що запобігає появі зайвих подряпин у порівнянні з гладкою поверхнею.
Усередині два відділення, які закриваються на блискавці, одна кишеня на блискавці та дві відкриті сітчасті кишені.
Закривається на блискавці. Бігунки мають отвори, завдяки чому можна закривати кейс на навісний кодовий замочок (у комплекті не йде).
Дві пластикові ручки.
Можливість кріплення на ручку валізи завдяки еластичній гумці на тильній стороні кейсу.
На дні кейсу розташовані ніжки.
Характеристики:
Матеріал: ABS.
Розміри см (ШхВхГ): 32 (верх 29)x25x16,5.
Об'єм: 12 л.
Вага: 0,82 кг.
Колір: бежевий.
Виробник: ТМ GD Polo, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 820 г |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴







