Елегантна папка для документів з екошкіри Macma SKC806303 чорна Раді представити до вашої уваги нову якісну папку для документів. Папка чудово підходить для документів А4. Опис товару: Папка має стильний дизайн. Усередині розміщений відділ для документів формату А4, блокнот А4, ручка. Папка не обладнана калькулятором. Виріб виготовлений із якісного матеріалу. Характеристики: Матеріал: штучна шкіра. Поміщаються документи формату А4. Розміри: 32х23,5х1 см. Виробник: Macma.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Macma |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за методом збирання (1) | Гладка |
| Высота | 320 см |
| Висота (1) | 320 |
| Глибина | 10 см |
| Глибина (1) | 10 |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип (1) | Тека документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






