Сумка для тренувань циліндричної форми, бочонок 24 л Proflider, Україна піксель
Раді представити Вашій увазі чергову новинку вітчизняного виробника компанії Proflider - стильну та практичну спортивну сумку форми, що обтікає.
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий ремінь, що знімається регульований.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, див: 50х25х25.
Вага: 290 р.
Матеріал: нейлон.
Забарвлення: піксель.
Виробник: Proflider, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 24 л |
| Колір | Хакі |
| Стан | Нове |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27 г |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Розміри | |
| Глибина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴








