
Спортивна сумка з кордури 24 л Proflider, Україна червона TS
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645445-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка спортивна циліндричної форми із кордури 24 л Proflider, Україна червоний
Раді представити Вашій увазі чергову новинку вітчизняного виробника компанії Proflider - стильну та практичну спортивну сумку форми, що обтікає.
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий ремінь, що знімається регульований.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, див: 50х25х25.
Вага: 350 г.
Матеріал: кордур.
Забарвлення: червоне.
Виробник: Proflider, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 24 л |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35 г |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Ні. |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Величина коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Розміри | |
| Глибина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴








