
Ділова папка зі шкірозамінника AMO SSBW02 коричневий TS
1 770 ₴
- Готово до відправки
- Код: SSBW02 brown-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ділова папка для документів формату А4 зі шкірозамінника AMO SSBW02 коричнева
Стильна ділова папка чудово підійде для дрібних підручних предметів, а також буде містити Ваші документи в порядку. Шкірзамінник чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змін погоди та стирання матеріалу.
Опис папки:
Два відкритих відділення для документів формату А4.
Одна кишеня на блискавці.
Дві петлі для ручок.
Три кишені для візиток.
Сегрегатор для документів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації блокнота або документів формату А4.
Калькулятор.
Характеристики:
Розміри: 35х26х4,5 см.
Колір: коричневий.
Матеріал: штучна шкіра.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴





