
Чоловічий шкіряний гаманець люкс портмоне під Tommy Hilfiger,чоловіче портмоне Томмі TS
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1387-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловічий шкіряний гаманець люкс портмоне під Tommy Hilfiger, чоловіче портмоне Томмі шкіра синій
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Фірмове тиснення логотипу;
Висота: 11,5 см;
Довжина: 9 см;
Товщина: 2,5 см;
Монетниця всередині;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий гаманець портмоне люкс в стилі Tommy Hilfiger, чоловічий портмоне на магніті Томмі чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴








