
Жіночий прогулянковий рюкзак міський сумка Karlos Markoni люкс якість, сумка-рюкзак Карлос Марконі
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 839Ф
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







