
Стильна жіноча міні сумка через плече. Маленька сумочка клатч екокожа модна і стильна TS
980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1471-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 150 см |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴









