-20%

Шкіряна чоловіча сумка портфель для документів чорний діловий чоловічий з натуральної шкіри ( 25727 ) TS
2 800 ₴
2 249 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1600-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісна шкіряна сумка портфель для документів чоловіча жіноча, діловий портфель натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (Воловья шкіра);
Плечовий ремінь в комплекті;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 30 см;
Довжина: 37 см;
Глибина: 5 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається і не тріскається на морозі);
Воловья шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, на останніх фото надані живі фото, зроблені менеджерами нашої компанії особисто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид кожи | Бычина |
| Высота | 300 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
| Тип | Портфель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Длина | 370 мм |
| Длина ручек | 180 |
| Жесткость | Мягкая |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 2 249 ₴









