
Великий чоловічий клатч гаманець стиль Calvin Klein в коробці,портмоне барсетка Кельвін Кляйн TS
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1383-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Великий чоловічий клатч гаманець стиль Calvin Klein в коробці, портмоне барсетка Кельвін Кляйн
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Фірмова фурнітура з гравіюванням;
Довжина: 22 см;
Ширина: 14 см;
Товщина: 4 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








